Hakkımızda

SuperClean Tekstil Üretim San.Ltd. Şti.

Ticari Faaliyetine 1946 Yılında İstanbul Sultanhamam'da Uğurlar Tekstil San. Unvanı ile Kumaş Üreterek Başlayan Firmamız ,Sektörde Pek Çok Alanda Üretici ve Pazarlamacı Kimliğiyle Faaliyetlerine 78 Yıldır Aralıksız Olarak Devam Etmekle Birlikte 2. VE 3’üncü Kuşak Aile Bireylerinden Oluşan Alt Firmalarını'da Bünyesinde Barındırmaktadır.


Firmamız Özellikle Otomotiv Sektöründe Kullanılan Bez Çeşitlerinde Üretim Kapasitesi , Yüksek Kalite , Çeşitlilik , Devamlı Stok Kontrolü Sayesinde Pazarda Öncü Firma Olarak Hizmet Vermektedir.

Faaliyet Gösterdiğimiz Alanlar

SUPERCLEAN TEKSTİL ÜRETİM SANAYİ LTD. ŞTİ.


İleri Teknoloji İle Üretilen Mikrofiber Cinsi Temizlik Bezlerimizin Ülkemizde Üretimini  – Toptan Dağıtımı ve Pazarlamasını Yapan Firmamız , Ayrıca Avrupa’nın En Büyük Temizlik Tekstil Üreticilerinden Rezi Microfaser GMBH Şirketi ( REZİ ) ve AllCLEA Inc. ( PURESTAR ) Şirketleriyle İmzalanan Türkiye Yetkili Distrübütörlük Anlaşmasıyla Ülke içinde Toptan -Perakende ve Diğer Ortodoğu Ülkelerinde’de İhracat Faaliyetlerini Geliştirmiştir.


Yüksek Kalite , Teknoloji , İthal Ürün Çeşitliliği ve Devamlı Stok Kontrolü Sayesinde Temizlik Bezi  Sektörünün  En Profesyonel  Firmalarından Biriyiz. 


Ayrıca , 2012 Yılında Kurduğumuz Atölyemiz ile İstenilen Ebatlarda Kumaş Kesimi Yapmakta , Dikim Aşamasından , Kalite Kontrolüne , Markalı Etiketlerle Paketlemeye kadar Entegre Biçimde Özel Üretim Ürün Üretmekteyiz.


İSTANBUL Anadolu Yakasında 2 Toptan Satış Mağazamız – Depomuz ve Atölyemizle ,

İSTANBUL Avrupa Yakasında 1 Kumaş – 1 Konfeksiyon Mağazamızla Hizmet Vermekteyiz.


Firmamız Ayrıca Globalleşen Dünya’ya Entegre Olarak Dünyanın Farklı Ülkelerinden İthalat Faaliyetlerinde Bulunmaktadır. Firmamız Kendilerini Kalitesiyle Dünya’ya Kanıtlamış Farklı Markaların Ürünlerini Pazarlamakta ve Bu Markaların Türkiye Genel Distrübütörlüklerini’de Bünyesinde Barındırmaktadır.

Türkiye Distrübütörlüğünü Yaptığımız Firmalar ,

  • PURESTAR – GÜNEY KORE (OTO TEMİZLİK BEZLERİ )
  • VİTALIS- ALMANYA (KOZMETİK TEMİZLİK BEZLERİ)
  • REZİ MİCROFASER – AVUSTURYA ( TEMİZLİK BEZLERİ )
  • FERTILE MIND – AVUSTRALYA ( HAMİLE GİYİM )